Technik Serwisu Mobilnego
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-pomorskie, Polska
SWIMER
20. 3. 2024

Jesteśmy polskim producentem zbiorników do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji wszelkich płynów takich jak paliwa płynne, woda, nawozy azotowe, AdBlue oraz innych substancji chemicznych. Grono naszych klientów stale się powiększa. Docieramy już do 27 krajów z całego świata.
Kluczem do naszego sukcesu są inwestycje, stały rozwój i przede wszystkim doskonały, zaangażowany ZESPÓŁ.
Od początku istnienia firmy podkreślamy, że nasze zbiorniki pochodzą z Torunia dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z otrzymania znaku jakości Made in Toruń.
Twoje zadania:
-Obsługa techniczna dystrybutorów do paliw
-Wykonywanie przeglądów okresowych
-Konserwacja zbiorników
-Instalacja systemów i prowadzenie szkoleń stanowiskowych u klientów
-Usuwanie awarii
Nasze wymagania:
-Zaangażowanie oraz gotowość do pracy mobilnej na terenie Polski (praca w delegacjach 100 % czasu pracy)
-Wykształcenie min. zawodowe mechaniczne, elektryczne
-Uprawnienie elektryczne do 1kv
-Wiedza hydrauliczna
-Zmysł i wiedza techniczna
-Czynne prawo jazdy kategorii B
-Wysoka kultura osobista
-Sumienność, samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
To oferujemy:
-Bardzo atrakcyjne zarobki
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Wolne weekendy
-Niezbędne narzędzia pracy, w tym bardzo dobrze wyposażony samochód serwisowy
-Szkolenia wdrażające oraz bieżące wsparcie merytoryczne

  • Praca Toruń
  • Technik Toruń
  • Technik elektryk Toruń
  • Technik elektronik Toruń
  • Technik handlowiec Toruń
  • Technik mechanik Toruń
  • Technik weterynarii Toruń
  • Technik budownictwa Toruń
  • Technik ekonomista Toruń
  • Technik pszczelarz Toruń
  • Technik odlewnictwa Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075