Hydraulik - praca na terenie szpitala
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Polska
HR FOR BUSINESS Sp. z o.o.
28. 3. 2024

HR for Business Sp. z o.o. dla swojego klienta Impel Synergies Sp. z o.o. specjalizującego się w kompleksowej obsłudze technicznej nieruchomości, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce pracy: Szczecin

Miejsce wykonywania pracy - Szczecin ul. Arkońska

Planowane zatrudnienie od 01.04.2024

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie ogólnorozumianych prac hydraulicznych na obiekcie tj. naprawa usterek, wymiana uszkodzonych elementów

  • Konserwacja, naprawa oraz przeglądy techniczne urządzeń oraz instalacji CO, CT, CWU, kanalizacji oraz wentylacji

  • Montaż, wymiana i naprawa armatury sanitarnej

  • Wykonywanie codziennych inspekcji technicznych,

Wykonywanie ogólnorozumianych prac hydraulicznych na obiekcie tj. naprawa usterek, wymiana uszkodzonych elementów

Konserwacja, naprawa oraz przeglądy techniczne urządzeń oraz instalacji CO, CT, CWU, kanalizacji oraz wentylacji

Montaż, wymiana i naprawa armatury sanitarnej

Wykonywanie codziennych inspekcji technicznych,

Wymagania:

  • Znajomość podstawowych zasad utrzymania technicznego urządzeń i instalacji budynkowych

  • Uprawnienia SEP eksploatacyjne / dozorowe grupy 2

  • Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne grupy 3

  • Doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów użyteczności publicznej lub komercyjnej

Znajomość podstawowych zasad utrzymania technicznego urządzeń i instalacji budynkowych

Uprawnienia SEP eksploatacyjne / dozorowe grupy 2

Mile widziane uprawnienia eksploatacyjne grupy 3

Doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów użyteczności publicznej lub komercyjnej

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat w wymiarze 8 / 12 godzin

  • Pracę w dużej i stabilnej organizacji

  • Przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej

Umowę o pracę na pełny etat w wymiarze 8 / 12 godzin

Pracę w dużej i stabilnej organizacji

Przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy

Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia oraz prywatnej opieki medycznej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00 tel. 727 003 748 lub nadsyłanie aplikacji z zamieszczoną klauzulą:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. A. Słonimskiego 1.

  • Praca Szczecin
  • Pracownik na wysokościach Szczecin
  • Hydraulik Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714