HR Specialist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Jesteś doświadczonym specjalistą w obszarze administracji personalnej, rekrutacji, prawa pracy i ryzyk zawodowych? Lubisz wyzwania i chciałbyś zdobyć ciekawe doświadczenie w międzynarodowej firmie z braży technicznej? Skontaktuj się z nami:)

Miejsce pracy : Warszawa Włochy

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa pracy i ryzyk zawodowych,
  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • samodzielność, analityczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz na okres 3-6 miesięcy na podstawie umowy o pracę, lub współpraca B2B,
  • wynagrodzenie 8 000 - 10 000 PLN brutto (zależnie od doświadczenia),
  • możliwa praca w niepełnym wymiarze etatu (min 20 h/tydzień),
  • praca w wyzwaniowym środowisku,oraz możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń,
  • praca w środowisku międzynarodowym (codzienna komunikacja w tym języku).

Zadania

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska operacyjne,
  • prowadzenie dokumentacji personalnej,
  • udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • spójne stosowanie instrumentów HR i polityk HR w organizacji,
  • udzielanie indywidualnych porad menadżerom i pracownikom na tematy związane z pracą,
  • przygotowywanie raportów w MS Excel.

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228