HR Menager
  • Kraków
HR Menager
Kraków, Kraków, Polska
HUMAN CRAFT BUSINESS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIĄ
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Wspieranie procesów rekrutacyjnych ( selekcja kandydatów, umawianie spotkan )
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR i rekomendowanie działań,
  • Aktywny udział w budowaniu pozytywnego wizerunku pracodawcy,
  • Organizowanie i przeprowadzanie procesu onboardingu i offboardingu pracowników,
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w procesach HR związanych z m.in. z rekrutacją, zatrudnieniem, szkoleniem, budowaniem zaangażowania i rozwojem pracowników.
  • Sporządzanie raportów, analiz, zestawień i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Śledzenie trendów HR,

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.
  • Min. rok doświadczenia zawodowego w obszarze HR,
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne, budowania relacji,
  • Nastawienie na współpracę w zespole, dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania i realizacji priorytetów,
  • Gotowość do realizacji różnorodnych projektów z obszaru HR, a także inicjatywa własna w działaniu,
  • Zainteresowanie trendami w branży HR,
  • Znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego lub/i ukraińskiego na poziomie min.: B2

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Podniesienia kwalifikacji (kursy, szkolenia);
  • Umowę o pracę po okresie próbnym;
  • Dogodna lokalizacja w centrum miasta;
  • Narzędzia pracy: laptop i telefon komórkowy;
  • Owoce, soki, kawa w biurze;
  • Dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Praca Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179