HR Generalist
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
1. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy, umów cywilno-prawnych oraz umów o świadczenie usług
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji kadrowej
  • Współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie kadr i płac oraz zapewnianie efektywnego przepływu informacji oraz dokumentów pracowniczych, nadzór nad działaniami realizowanymi przez dostawcę usług kadrowo-płacowych
  • Przygotowywanie danych do list płac (potrącenia, koszty benefitów) oraz weryfikacja list płac dostarczanych przez zewnętrznego dostawcę
  • Administrowanie oraz rozliczanie benefitów, udzielenie odpowiedzi/wyjaśnienia dot. benefitów
  • Kompleksowe prowadzenie spraw pracowniczych z zakresu prawa pracy, w tym ustalanie uprawnień rodzicielskich monitorowanie uprawnień urlopowych i wykorzystania urlopów
  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz dotyczących obszarów kadrowo-płacowych
  • Udział w przygotowywaniu i wdrażaniu procesów HR
  • Bieżąca współpraca z pozostałymi członkami zespołu HR
  • Bieżąca współpraca z działami Centrum Rozliczeń, Controllingu oraz obszarem biznesowym
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą w zakresie BHP, obsługi benefitów
  • Wparcie merytoryczne w kwestii kadr i płac dla pracowników/menadżerów
  • Aktualizacje draftów dokumentacji kadrowej
  • Onboarding (podpisanie umów/dokumentów) z nowymi osobami, zamówienie sprzętu
  • Offboarding (podpisanie rozwiązania umów/dokumentów) z osobami kończącymi pracę/współpracę, zgłoszenie odpowiednim działom informacji o odejściu pracownika/współpracownika z firmy
  • Przygotowanie i wysyłanie komunikacji do pracowników/współpracowników dotyczącej kadr/płac/benefitów
  • Wprowadzenie innych systemów usprawniających obsługę kadrowo/płacowo/benefitową, wprowadzanie systemów do obsługi pracowników (np. HRM)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w obszarze kadr i płac
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z obszaru prawa pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności planowania, ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej
  • Skrupulatność, terminowość, dokładność
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz dobra organizacja pracy
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min. B2)
  • Sprawna obsługa MS Office, w tym MS Excel w stopniu co najmniej średniozaawansowanym
  • Nastawienie na pomoc i wsparcie pracowników oraz współpracę z innymi działami w firmie
  • Chęć rozwoju w kierunku koordynacji obszaru kadrowo-płacowego i procesów z nim związanych

To oferujemy

  • Możliwość pracy, nauki i rozwoju w branży nowoczesnych technologii
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne (możliwość skorzystania z placówek LuxMed, EnelMed, Babka Medica lub Centrum Damiana) lub Karta Sportowa
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Aktywności społeczne i imprezy integracyjne
  • Preferowaną formę umowy
  • Długoterminową współpracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę hybrydową na terenie Warszawy
  • Pracę w dynamicznej firmie IT bez sztywnych reguł korporacyjnych
  • Swobodę w działaniu, elastyczność
  • Pełne wsparcie w procesie wdrożenia i onboardingu
  • Świetną atmosferę pracy
  • Biuro przyjazne psom i kotom ;)
  • W 2024 roku przenosimy się do komfortowego i wygodnego biura w centrum Warszawy (Wola) ?

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864