HR Business Partner
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szukasz wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie IT? Masz doświadczenie w obszarze HR i chcesz wykorzystać swoje umiejętności, aby wspierać rozwój biznesu w Polsce? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne stanowisko - HR Business Partnera!

Twoje zadania:

  • Współpraca z liderami biznesowymi w celu identyfikacji i realizacji potrzeb HR
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii HR
  • Zarządzanie między innymi procesami: szkoleń, onboardingu, tworzenia ścieżek karier, ocen rocznych, motywacji i rozwoju pracowników
  • Wsparcie pracowników w zakresie relacji z pracodawcą
  • Budowanie i pielęgnowanie pozytywnej atmosfery pracy i kultury organizacyjnej
  • Implementowanie narzędzi HR
  • Analiza danych i tworzenie raportów na ich podstawie
  • Współpraca z działem kadr i płac, oraz innymi HR BP z Europy

Czego oczekujemy:

  • min. 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku HR Business Partnera lub podobnym
  • Znajomości procesów HR i polskiego prawa pracy
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym (min. B2)
  • Znakomitych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w firmie IT będzie dużym atutem

Benefity:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kompleksowy pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Dofinasowanie do szkoleń i kursów językowych
  • Elastyczna forma zatrudnienia (B2B lub uop)
  • Praca hybrydowa

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku Aplikuj teraz i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

  • Praca Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064