Programista SQL moduł HR
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Asseco Business Solutions
23. 5. 2024

Softlab ERP to modułowy system dedykowany dużym i średnim przedsiębiorstwom, które potrzebują funkcjonalności dostosowanych do swojej specjalizacji. System w rozbudowany sposób wspomaga działanie obszarów tj. logistyka i sprzedaż, finanse i księgowość, produkcja, WMS oraz HR.

Twoje zadania:

  • Rozwój istniejących oraz tworzenie nowych funkcjonalności w systemie Softlab ERP HR
  • Komentowanie produkowanego kodu programów, zapytań i struktur SQL
  • Tworzenie interfejsów wymiany danych z aplikacjami i/lub systemami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Zwiększenie ergonomii, intuicyjności oraz niezawodności interfejsów użytkownika
  • Optymalizacja wydajności rozwiązań bazodanowych
  • Pierwsze testy własnego kodu oraz testy rozwiązań biznesowych
  • Poprawa zgłoszonych błędów zgodnie z zapisami SLA
  • Tworzenie i rozwój raportów i zestawień opartych na Crystal Reports, Office (Word, Excel)
  • Tworzenie dokumentacji tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania:

  • Znajomość technologii Microsoft SQL Server, w tym znajomość SQL (T-SQL)
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień HR
  • Wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Znajomość Crystal Reports, znajomość XML, HTML i technologii WebService

To oferujemy:

  • Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę. Proponujemy także współpracę w ramach B2B.
  • Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej.
  • Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe.
  • Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy kursy językowe, szkolenia z kompetencji miękkich oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.
  • Wiemy jak ważny jest work-life balance – oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji.
  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.
  • Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u.
  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509