HR Business Partner
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Jeżeli interesuje Cię rozwój w branży HR, masz już pewne doświadczenie jako HR Business Partner lub jest to kolejny krok w Twojej karierze, a dołączenie do międzynarodowej firmy produkcyjnej (USA) brzmi ciekawie- APLIKUJ!

Oczekujemy

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowiskach HR w środowisku produkcyjnych (3-5 lat wzwyż)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego w mowie i w piśmie (poziom B2 wzwyż)
  • Znajomość ISO, WCM (World Class Manufacturing) oraz metodologii Lean
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie na stanowisku HRBP
  • Doświadczenie w pracy z obiegiem dokumentów i współpracy z różnymi działami organizacji
  • Identyfikacja potrzeb szkoleniowych oraz umiejętności związane z wielozadaniową rolą, obejmującą szkolenia, komunikację i employer branding

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie z dużymi możliwościami rozwoju
  • Wysoką stabilność zatrudnienia w firmie z tradycją (ponad 100 lat)
  • Dynamiczne środowisko produkcyjne (zatrudnienie 500-560 pracowników)
  • Elastyczność godziny rozpoczęcia pracy
  • Dwa etapy rekrutacji
  • Abonament medyczny (pakiety indywidualne i rodzinne)
  • Ubezpieczenie grupowe (w PZU)
  • Karta sportowa (dla Ciebie i bliskich)
  • Kafeteria online - platforma benefitowa (zniżki np. na bilety do kina)

Zadania

  • Dbanie o rozwój pracowników: Wspieranie pracowników w planowaniu ścieżek kariery i rozwoju kompetencji. Wdrażanie programów rozwojowych i szkoleniowych zgodnie z potrzebami organizacji i pracowników. Prowadzenie działań w zakresie systemu WCM
  • Udział w onboardingu i exit interviews: Zapewnianie efektywnego procesu wdrożenia nowych pracowników (onboarding) oraz zbieranie informacji zwrotnych od osób opuszczających firmę (exit interviews)
  • Wspieranie działań z zakresu employer branding: Kreowanie i wdrażanie działań zwiększających atrakcyjność firmy jako pracodawcy, budowanie pozytywnego wizerunku marki pracodawcy
  • Motywowanie: Wspieranie i motywowanie pracowników do osiągania celów organizacji, tworzenie pozytywnego środowiska pracy sprzyjającego zaangażowaniu np. w procesie oceny
  • Dbanie o komunikację wewnętrzną: Utrzymywanie efektywnej komunikacji pomiędzy działami oraz dostarczanie informacji o zmianach organizacyjnych i ważnych wydarzeniach
  • Analityka biznesowa: Analizowanie wskaźników KPI działu HR oraz wdrażanie działań i strategii poprawiających te wskaźniki
  • Zarządzanie konfliktami: Rozwiązywanie konfliktów wewnątrzorganizacyjnych oraz udzielanie wsparcia w sytuacjach problemowych
  • Zarządzanie absencją pracowniczą, rotacją i systemem pomysłów pracowniczych

  • Praca Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228