HEAD OF SOFTWARE DEVELOPMENT (cały etat)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
AmRest Holdings SE
12. 6. 2024

Decathlon poszukuje doświadczonego Kierownika Rozwoju Oprogramowania, który będzie zarządzał zespołem specjalistów w dziale Digital.

Odpowiedzialnością na tym stanowisku będzie dobieranie, mobilizację i rozwój zespołu, prowadzenie i integrowanie pracowników oraz świętowanie sukcesów. Osoba na tym stanowisku zapewnia przestrzeganie procedur zatrudnienia, legalność umów. Ważnym elementem pracy będzie dbanie o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań, ich bezpieczeństwo, a także stałe zwiększanie kompetencji i efektywności zespołu.

Główne obowiązki :

  • Budowa i integracja systemów IT, rozwój platformy sprzedażowej e-commerce oraz utrzymanie produktów informatycznych,
  • Dbanie o rozwój technologiczny i odpowiednie skalowanie produktów IT w obszarze Digital,
  • Gwarancja realizacji projektów technologicznych na czas, nadzór nad projektami w kontekście technicznym i budżetowym,
  • Rekrutacja witalnych, ambitnych sportowców, inspirowanie zespołu do wspólnej i indywidualnej pracy,
  • Regularne spotkania z pracownikami i dbałość o ich rozwój i zadowolenie,
  • Współpraca z zespołami międzynarodowymi.

Nasze wymagania :

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem deweloperów i projektami IT,
  • Znajomość nowoczesnych technologii i platform cyfrowych, w tym e-commerce,
  • Umiejętność inspiracji i motywowania zespołu, doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Zdolność do podejmowania trafnych decyzji technologicznych i biznesowych, reaktywność w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista, energia do działania oraz autentyczność w podejmowaniu decyzji,
  • Płynna znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację.
  • Pracę w firmie, która jest liderem branży sportowej w Polsce i Europie, firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i dynamicznie rozwijającej się strukturze,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bądź kontraktu B2B,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i wpływ na kształtowanie przyszłości cyfrowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, premie oraz pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w sportowej, przyjaznej i wspierającej atmosferze.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Decathlon Sp. z o.o.  danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres:  . Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Decathlon Sp. z o.o. przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz otwierając poniższy link:

#J-18808-Ljbffr

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851