Metodyk do szkoły podstawowej - 1/2 lub cały etat
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GoWork.pl
27. 4. 2024

Ziarno to wyjątkowa szkoła, w której każde dziecko osiąga maksimum swoich możliwości.Chcemy kształcić naszych wychowanków aby w przyszłości byli pełnymi wiedzy i pasji dorosłymi.W procesie nauczania stawiamy na nowatorskie rozwiązania i procesy edukacyjne.Zapewniamy warunki do całościowego rozwoju,  gwarantując wysoki poziom edukacyjny oraz pozytywne kształtowanie charakteru.Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego metodyka na pełen etat lub w niepełnym wymiarze godzin.

02/2024

Obowiązki

  • Opracowywanie i dostosowywanie programów nauczania do aktualnych standardów edukacyjnych.
  • Współpraca z nauczycielami w zakresie doskonalenia metod dydaktycznych.
  • Monitorowanie postępów uczniów oraz opracowywanie strategii wsparcia dla uczniów o różnym poziomie zaawansowania.
  • Koordynacja działań związanych z organizacją dodatkowych zajęć edukacyjnych.
  • Ocenianie efektywności programów nauczania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe pedagogiczne ( nauczyciel mianowany lub dyplomowany)
  • Doświadczenie w pracy metodyka w szkole podstawowej.
  • Znajomość aktualnych standardów i programów nauczania.
  • Umiejętność pracy zespołowej i doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Kreatywność i otwartość na innowacyjne metody nauczania.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat lub w niepełnym wymiarze godzin.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus wysokie premię
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu Multisport.

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570