Head of Manufacturing Science&Technology - rekrutacja online
  • pomorskie
pomorskie, pomorskie, pomorskie, Polska
HRK S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Reprezentujemy firmę z branży produkcji farmaceutycznej, która w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:  Head of Manufacturing Science&TechnologyMiejsce pracy: pomorskie Twój zakres obowiązków:

  • Udział w projektach transferu i optymalizacji procesów wytwarzania substancji aktywnych
  • Nadzór i zatwierdzanie protokołów, raportów, procedur, instrukcji, planów i innych dokumentów powstałych w obszarze MS&T na rzecz realizowanych projektów i wewnętrznego systemu jakości
  • Zwiększanie wydajności poprzez badanie, analizowanie, ułatwianie i wykorzystywanie inicjatyw zwiększających efektywność procesów produkcyjnych
  • Wspieranie ciągłego doskonalenia procesów MS&T z wykorzystaniem zasad Operational Excellence i odpowiednich narzędzi obejmującym jego transfery
  • Kierowanie i rozwijanie zespołu wielofunkcyjnego odpowiedzialnego za efektywną współpracę z CDMOs, CMOs, a także za rozwijanie metod analitycznych i ich walidację, efektywny insourcing i rozwiązywanie problemów
  • Zapewnianie efektywnego wsparcia technologicznego dla działów współpracujących w organizacji, a także dla własnych zakładów produkcyjnych
  • Wsparcie merytoryczne specjalistów podczas realizacji zadań m.in. wdrażanie procesów produkcyjnych w mniejszej skali, transfery metod, analiza wyników, optymalizacja, tworzenie planów, raportów, instrukcji i procedur
  • Budowanie, rozwijanie i kierowanie zespołem 20 wielofunkcyjnych specjalistów, decydujących, ustalających priorytety i sterujących projektami technologicznymi bezpośrednio podległych w ramach departamentu
  • Rozwijanie obszaru opakowań – wdrażanie nowych technologii, implementacja, unifikacja opakowań
  • Odpowiedzialność za obszar MES i analizę danych
Wymagania pracodawcy:
  • Dyplom z zakresu farmacji, inżynierii farmaceutycznej lub chemicznej, biotechnologii lub pokrewnych dziedzin
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku liderskim/kierowniczym w branży farmaceutycznej
  • Zaawansowana wiedza na temat procesów i technologii produkcji i pakowania (najlepiej farmaceutycznych), doświadczenie w formulacji produktów i operacjach; praktyczne doświadczenie w pracy z wewnętrznymi technologiami produkcyjnymi
  • Znajomość zasad i narzędzi OPEX oraz praktyczna wiedza na temat procesów R&D
  • Znajomość wymagań regulacyjnych, walidacyjnych i dokumentacyjnych dotyczących rozwoju produktów, produkcji komercyjnej i transferu zakładowego
  • Znajomość narzędzi statystycznych i praktyczna znajomość procesów R&D
  • Doświadczenie z CMOs i CDMOs, skalowanie procesów, transfer technologii procesowej wewnątrz i między organizacjami, wsparcie produkcyjne i rozwiązywanie problemów
  • Zaawansowane umiejętności zarządzania programami i projektami, w tym transferami metod i oceną ryzyka
  • Doświadczenie w kierowaniu i rozwijaniu zespołu wykwalifikowanych specjalistów i menedżerów oraz zdolność do przeprowadzania zmian organizacyjnych i efektywnego prowadzenia zespołu poprzez transformacje
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim
  • Prawo Jazdy kat. B
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Samochód służbowy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia
  • Prywatną opiekę medyczną, punkty w kafeterii MyBenefit, dofinansowanie do posiłków i karty Multisport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość przystąpienia do PPE
  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080