Pracownik produkcji (m/k)
  • pomorskie
pomorskie, pomorskie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
15. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej,
  • przygotowanie surowca do produkcji,
  • obsługa maszyn uszczelkujących,
  • uszczelkowanie manualne,
  • pakowanie produktu,
  • praca w systemie 3-zmianowym.
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie,
  • pracę od zaraz,
  • premie uznaniowe,
  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa),
  • szansę na zdobycie doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji.

Miejsce pracy: Kartoszyno.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik produkcji Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Drawsko Pomorskie
  • Pracownik biurowy Kowalewo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik biurowy Mikołajki Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 156
    19 236