Hartownik (operator pieców przemysłowych)
  • Gorlice
Gorlice, Gorlice, Małopolskie, Polska
Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Glinik sp.z o.o.
16. 5. 2024

Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze GLINIK Sp. z o.o. jest częścią Grupy Kapitałowej TDJ. Specjalizujemy się w produkcji świdrów oraz narzędzi i urządzeń wiertniczych. Jesteśmy nowoczesną organizacją, która inwestuje w swoich pracowników i zapewnia im możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych. Największym atutem i wartością NiUW GLINIK są ludzie, ich wiedza, doświadczenie oraz pasja w realizacji nowych wyzwań.
W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:
Hartownik (operator pieców przemysłowych )
Oferujemy:
• Pracę w firmie renomowanej na rynku krajowym i zagranicznym
• Umowę na pełny etat
• Wynagrodzenie docelowe, dostosowane do posiadanych umiejętności i doświadczenia
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
• System premiowania
• benefity z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
• programy rozwojowe dla dzieci
Oczekiwania:
• Chęć do pracy w systemie 3-zmianowym, ciągłym
• Gotowość do szkoleń
• Uprawnienia energetyczne gr 1, 2, 3 – mile widziane
• Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego – suwnica sterowana z poziomu roboczego, – mile widziana
Zadania:
• Wykonywanie prac z zakresu obróbki cieplnej
• Obsługa urządzeń do obróbki cieplnej: piece przemysłowe próżniowe i z atmosferami ochronnymi
• Obsługa urządzeń pomocniczych jak: generatory edno i egzo termiczne, myjki, wanny wodne i olejowe, prasy hydrauliczne, suszarki, oczyszczarki,
• Kontrola wykonywanych operacji, zgodnie z wymaganiami jakościowymi
• Obsługa instalacji niezbędnych do realizacji procesów obróbki cieplnej:
• Obsługa środków transportu wewnętrznego: suwnice, żurawiki, wózki
• Dbałość o zapewnienie jakości w obszarze produkcji, w tym dbałość o sprawne funkcjonowanie pieców i oprzyrządowania

  • Praca Gorlice
  • Operator Gorlice
  • Operator maszyn Gorlice
  • Gorlice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479