Handlowiec / Specjalista ds. sprzedaży mebli włoskich
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
Marion Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Opieka nad salonem meblowym o powierzchni ~1000 m2
  • Planowanie i współtworzenie odpowiedniej ekspozycji meblowej
  • Identyfikowanie potrzeb klientów, przygotowywanie ofert, wycen, zamówień
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Koordynacja i nadzór nad zamówieniami
  • Bieżąca współpraca z Zarządem firmy w kwestiach strategicznych dla biznesu
  • Prowadzenie działań mających na celu podniesienie sprzedaży asortymentu firmy
  • Nawiązywanie i realizacja współpracy z architektami oraz projektantami wnętrz
  • Bieżąca aktualizacja wiedzy w zakresie oferty i trendów,
  • Dbanie o codzienne bardzo dobre funkcjonowanie salonu

Wymagania:

  • Umiejętność samodzielnego i efektywnego planowania czasu oraz organizacji pracy, w tym ustalania oraz egzekwowania priorytetów
  • Praktyczne doświadczenie w branży, na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów premium branży wyposażenia wnętrz
  • Umiejętności planowania pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność podejmowania indywidualnych, szybkich oraz konkretnych decyzji
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania i aranżacji ekspozycji
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Stałą pracę w prestiżowej firmie na rynku meblarskim, w bardzo prężnym środowisku, dającym duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę
  • Szkolenia produktowe i handlowe
  • Możliwość rozwijania umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz efektów pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Handlowiec Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246