Handlowiec ds. Termomodernizacji i Prefinansowania OZE
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie Voivodeship, Polska
EASYEKO sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Kielce

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby z pasją do branży OZE i doświadczeniem handlowym, której nie obca jest technologia systemów grzewczych i kompleksowych termomodernizacji.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, nastawioną na cele, a przede wszystkim chcesz się rozwijać i zarabiać powyżej standardu rynkowego – to ogłoszenie jest dla Ciebie!

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów branży OZE
  • znajomość rynku termomodernizacji
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • zaangażowanie, samodzielność i nastawienie na realizację celów
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne od 6 tysięcy netto plus prowizja - Twoje zaangażowanie przekłada się na Twoje zarobki!
  • codzienne świeże leady – nie musisz się martwić o brak klientów
  • pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych – stałe podnoszenie kwalifikacji
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • realne możliwości awansu oraz stałego rozwoju zawodowego
  • udział w targach branżowych i konferencjach
  • elastyczne godziny pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

Jesteśmy liderem w branży Odnawialnych Źródeł Energii, specjalizującym się w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie pomp ciepła i systemów grzewczych. Naszą misją jest oferowanie klientom produktów najwyższej jakości, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska.

Czym się wyróżniamy?

Nasi przedstawiciele handlowi otrzymują codziennie świeże leady od osób zainteresowanych kompelksową termomodernizacją, co gwarantuje realne szanse na duże zarobki oraz ciągłe spotkania z potencjalnymi klientami.

Realizujemy wszystkie inwestycje w opcji PREFINANSOWANIA dotacji dla klientów.

Zajmujemy się prefinansowaniem dla najniższego poziomu dotacji. Razem z jedną z instytucji finansowanych stworzyliśmy jedyny w Polsce innowacyjny produkt, który umożliwia wykonanie inwestycji bez wkładu klienta.

Dział Dotacji i Realizacji Inwestycji zajmuje się wszystkimi formalnościami.

Przygotowujemy niezbędne wnioski do otrzymania dotacji i finansowania.

Realizujemy kompleksową termomodernizację - m.in. profesjonalne ocieplenie budynku, montaż systemów grzewczych, modernizacja CWU i CO, wymiana okien i drzwi.

Jeśli jesteś gotowy do podjęcia wyzwania, które łączy zarówno wysokie zarobki, jak i dynamiczny rozwój kariery, wyślij swoje CV.

Nie czekaj! Dołącz do nas i razem zmieniajmy świat na lepsze, jednocześnie budując swoją stabilną przyszłość!

  • Praca Kielce
  • Handlowiec Kielce
  • Technik handlowiec Kielce
  • Specjalista ds. kadr i płac Kielce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kielce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kielce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kielce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509