Handlowiec ds. usług spedycyjnych
  • Kielce
Kielce, Kielce, świętokrzyskie, Polska
Northgate Logistics Sp. z o.o. S.K.
24. 5. 2024

Szukasz miejsca, gdzie nieustannie coś się dzieje? Nie lubisz nudy a robienie tego samego sprawia że poszukujesz nowych wyzwań? Jeśli tak, szukamy właśnie Ciebie!Jesteśmy firmą zajmującą się pośrednictwem w kompleksowej organizacji transportów od A do Z, obsługujemy zarówno klientów krajowych, jak i międzynarodowych.

Obowiązki

  • pozyskiwanie nowych klientów i przewoźników,
  • obsługa klienta (przygotowywanie ofert, negocjacje cen, ustalanie warunków transportu),
  • obsługa systemów wewnętrznych i giełd transportowych,
  • prowadzenie aktywnej sprzedaży usług logistycznych,
  • kompleksowa realizacja zleceń,
  • koordynacja przepływu informacji i dokumentów przewozowych.

Wymagania

  • umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • bardzo dobra komunikacja oraz otwartość na nowe wyzwania,
  • umiejętność nawiązywania długotrwałych relacji,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,
  • znajomość zagadnień lub doświadczenie związane z organizacją i realizacją procesu sprzedaży produktów lub usług – mile widziane,
  • mile widziane będą również znajomość zagadnień branżowych oraz znajomość języków obcych.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie etatowe + system prowizyjny uwarunkowany wynikami,
  • szkolenie, kompleksowo przygotowujące do pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer + telefon służbowy),
  • rozbudowaną ścieżkę kariery,
  • szkolenia poszerzające wiedzę branżową,
  • ciekawą pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie.

  • Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz budować długotrwałe relacje to szukamy właśnie Ciebie!

  • Praca Kielce
  • Handlowiec Kielce
  • Technik handlowiec Kielce
  • Organizator usług Kielce
  • Technik usług fryzjerskich Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509