Graphic Designer
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, Małopolskie, Polska
Xtreme Kids
1. 5. 2024

Xtreme Kids to powstające w całej Polsce miejsca przyjazne dzieciom i rodzicom. Koncepcja oparta jest o zdrowy tryb życia i propagowanie dobrych nawyków w dziedzinie sportu oraz zdrowego odżywiania. Głównym założeniem Xtreme Kids jest stworzenie przestrzeni rekreacyjno-sportowej, która umożliwi dzieciom zarówno rozwój fizyczny, jak i intelektualny. Jest to kolejny z elementów fitnessowej ekspansji realizowanej przez sieć klubów Xtreme

Fitness Gyms. Będzie dostępny w formie franczyzy, a pierwsze lokalizacje franczyzowe pojawią się na mapie Polski już w tym roku.

Zadania:

  • Tworzenie materiałów graficznych do digitalu (m.in. Google Ads, Meta Ads, organic social media, mailingi, banery, newslettery, mockupy).Tworzenie materiałów graficznych do druku (m.in. ulotki, plakaty).
  • Ścisła współpraca z działem graficznym i specjalistami reklamy płatnej.
  • Współpraca z członkami innych zespołów w Oragnizacji.
  • Tworzenie materiałów w oparciu o identyfikację wizualną.
  • Dbałość o terminowość i wysoką jakość realizacji.
  • Przygotowywanie specyfikacji do druku.
  • Zamawianie materiałów drukowanych u partnerów.
  • Prowadzenie projektów w narzędziu Clickup.
  • Znajomość trendów graficznych i ich śledzenie.

Wymagane umiejętności:

  • Zaawansowana znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign, mile widziana znajomość PremierePro i After Effects).
  • Mile widziana znajomość Adobe XD.
  • Mile widziana znajomość Google Web Designer.
  • Mile widziana umiejętność tworzenia animacji.
  • Minimum 1,5-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku.
  • Nienaganna organizacja pracy, słowność, sprawczość.
  • Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest przesłanie portfolio wraz z CV.

Oferujemy:

Umowę o pracę lub B2B.

Otwartość na realizację kreatywnych pomysłów;

Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i wymiaru pracy.

Pracę w sympatycznym zespole.

Stabilne zatrudnienie w dużej firmie, która błyskawicznie się rozwija.

Komputer i oprogramowanie (pakiet Adobe) w przypadku umowy o pracę (w przypadku umowy B2B - komputer i oprogramowanie we własnym zakresie).

Bezpłatny karnet na siłownie Xtreme Fitness Gyms na terenie całej Polski.

‍ Możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego odbywających się w biurze.

Dostęp do aplikacji Empik GO.

Zainteresowanych prosimy o zawarcie w cv, poniżej klauzury:

  • Praca Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523