PRACOWNIK BUDOWLANY PRZY DOCIEPLENIACH (O)
  • Tarnów
Tarnów, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie
Zbigniew Bajorek Usługi Remontowo-Budowlane
27. 4. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Praca przy elewacjach/docieplaniu budynków.

Inne wymagania
wykształcenie bez znaczenia, 3 lata doświadczenia, osoba chętna do pracy, osoba bez nałogów.
Praca na terenie Tarnowa lub Niedomic (pracodawca zapewnia dojazd z Tarnowa lub z okolic Tuchowa).
Praca na jedną zmianę w godz. 7:00-15:00, od poniedziałku do piątku.
Wynagrodzenie 4300 zł brutto i do uzgodnienia pozostałe warunki.
Zakres obowiązków: praca przy docieplaniu budynków na wyskości do 10m, prace przy elewacjach.
Kontakt: Zbigniew Bajorek Usługi Remontowo-Budowlane, 33-180 Rzepiennik Marciszewski 79, tel. 508 379 754.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca Tarnów
  • Rzeczoznawca budowlany Tarnów
  • Deweloper budowlany Tarnów
  • Pracownik fizyczny Tarnów
  • Pracownik fizyczny Tarnów Opolski
  • Pracownik ochrony Tarnów
  • Pracownik socjalny Tarnów
  • Pracownik produkcji Tarnów Opolski
  • Pracownik produkcji Tarnów
  • Pracownik kolei Tarnów
  • Pracownik umysłowy Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749