Grafik komputerowy - obsługa sklepu internetowego
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Dospel Sp z o.o.
8. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca z grafiką rastrową
  • Retusz i obróbka zdjęć
  • Przygotowywanie grafik pod e-commerce
  • Tworzenie prostych wizualizacji
  • Obsługa sklepu internetowego
  • Dodawanie produktów do sklepu internetowego
  • Aktualizacje cen oraz informacji w sklepie internetowym

Nasze wymagania

  • Podstawowa umiejętność obsługi programu Adobe Photoshop
  • Kreatywność
  • Poczucie estetyki
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dynamizm w działaniu
  • Umiejętność obsługi Adobe Illustrator, Adobe InDesign
  • Podstawowa znajomość z przygotowania projektów do druku
  • Doświadczenie w pracy ze sklepami internetowymi

To oferujemy

  • Szkolenie z zakresu obsługi WordPress + WooCommerce
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozbudowy portfolio
  • Wpływ na działanie przedsiębiorstwa
  • Wsparcie współpracowników z innych działów
  • Narzędzia pracy
  • Szkolenia wdrożeniowe, produktowe

Prosimy o wysyłanie CV (wraz z klauzulą RODO) oraz portfolio.

  • Praca Częstochowa
  • Grafik Częstochowa
  • Obsługa hotelowa Częstochowa
  • Obsługa gastronomii Częstochowa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293