Pracownik ds. Towarowania Sklepu
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
RTV Euro AGD
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
• realizacja prac związanych z otwarciami i modernizacją sklepów stacjonarnych na terenie CAŁEJ POLSKI (praca w delegacjach)
• rozładunek dostaw do sklepów
• przyjmowanie dostaw zgodnie z procedurami w systemach informatycznych
• wykonanie i weryfikacja zgodności stanu zatowarowania sklepu
• układanie towaru w sklepie wg standardów ekspozycyjnych
• montaż regałów magazynowych w magazynie sklepu
• uruchomienie i weryfikacja działania urządzeń urządzeń i systemów informatycznych
• przygotowanie przestrzeni magazynowej sklepu
• montaż wyposażenia meblowego i ekspozycyjnego sklepów
Nasze wymagania
• umiejętności techniczno-manualne
• czynne prawo jazdy kat B - warunek konieczny
• dyspozycyjność również w weekendy
• gotowość do pracy mobilnej - warunek konieczny
• umiejętność pracy w zespole
• wykształcenie średnie
• podstawowa znajomość MS Office (Outlook, Excel )
• dobra organizacja pracy
• komunikatywność
• dokładność, cierpliwość, sumienność
To oferujemy
• pracę w profesjonalnym, zaangażowanym i przyjaznym zespole
• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
• współfinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia i poszerzenia wiedzy

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Specjalista ds. Eksportu Częstochowa
  • Specjalista ds. transportu Częstochowa
  • Specjalista ds. HR Częstochowa
  • Specjalista ds. turystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782