Grafik komputerowy
  • Sędziszów Małopolski
Sędziszów Małopolski, Sędziszów Małopolski, Podkarpackie Voivodeship, Polska
GREEMI Sp.k.
13. 4. 2024

Firma GreeMi istnieje od 2005 roku i od samego początku swojego istnienia specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. Nasz zespół kreuje wizerunek firm i organizacji. Naszymi zaletami są: szybkość działania, elastyczność, znajomość szybko zmieniającego się rynku. Każde zlecenie rozpatrywane jest indywidualnie. Z uwagi na rozwój do biura w Rzeszowie poszukujemy osoby na stanowisko Grafika komputerowego.

Miejsce pracy: Rzeszów (stacjonarnie)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów graficznych materiałów reklamowych
  • Przygotowywanie materiałów graficznych do druku
  • Kontakt z Klientem

Nasze wymagania

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z programami Adobe Photoshop, Corel poparte portfolio
  • Kreatywność
  • Dbanie o zgodność projektów z wymaganiami briefu
  • Znajomość trendów w designie
  • Poczucie estetyki, precyzyjność i dbałość o szczegóły

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość dowolnego środowiska do projektowania grafiki 3d

To oferujemy

  • Możliwość pracy w rozpoznawalnej agencji reklamowej
  • Różnorodne projekty dla rozpoznawalnych marek
  • Możliwość samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwoju zawodowego
  • Praca na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + prowizja
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji projektów z wykorzystaniem bogatego parku maszyn

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • Portfolio

  • Praca Sędziszów Małopolski
  • Sędziszów Małopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179