Grafik _ Graphic Designer
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Województwo lubuskie, Polska
Funfit II
10. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O NAS

Funfit II – jesteśmy lokalną siecią klubów fitness z 16-letnim doświadczeniem. Na co dzień zajmujemy się aktywizowaniem lokalnej społeczności do spędzania czasu w sposób aktywny - pokazujemy, że bycie zdrowym i w dobrej formie jest ważne, ale może być również fajne i przyjemne!

Obecnie jest nas już blisko 110 osób przy czym obsługujemy ponad 7000 klientów

OPIS STANOWISKA

Poszukujemy osoby, która wesprze nasz branding. Aktualnie w większości jest on outsourcowany do wszelkich agencji. Ale szukamy osoby, która wesprze nasz branding we współpracy z agencją lub w większości zajmie się jego obsługą.

BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA

➡ przygotowywanie materiałów do kampanii reklamowych: online i offline

➡ przygotowywanie materiałów graficznych i animacji do social media

➡ tworzenie materiałów do druku wspierających działania reklamowe

➡ projektowanie landing pagey

☎ bardzo dobra znajomość Photoshop oraz Illustrator

wyjątkowe poczucie estetyki oraz znajomość trendów w projektowaniu

podstawowa znajomość Indesign

znajomość After Effect oraz Animate/html5 - będzie dodatkowym atutem

znajomość zagadnień związanych zarówno z digitalem jak i z printem

jesteś osobą samodzielną i dobrze zorganizowaną;

interesujesz się tematyką klubów fitness, siłownią, crossfit, dietetyką (będzie to dodatkowy atut)

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Finanse - W zależności od doświadczenia oraz czasu pracy jaki chcesz poświęcić, przewidujemy wynagrodzenie podstawowe na poziomie od 1 500 do 4 000 PLN netto na umowie B2B ;

Wymiar czasu pracy - Szukamy osoby dyspozycyjnej od 20 do 80 godzin w miesiącu. Czas pracy jest w większości elastyczny. Warunkiem koniecznym jest dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu;

Rodzaj umowy: Umowa B2B;

Tryb pracy: praca w systemie zdalnym (wymogiem jest posiadanie własnego sprzętu wraz oprogramowaniem);

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

1. Telefonu od nas.

2. Zadanie kreatywne do wykonania.

3. Finałowym etapem jest spotkanie z członkiem zarządu, w celu określenia potencjalnej współpracy.

No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Z najbardziej dyspozycyjnymi Kandydatami(-kami) od momentu wejścia do procesu, aż do jego zakończenia, spędzamy “na łączach” maksymalnie 10 dni.

Jeśli Twoje oczekiwania identyfikują się z naszymi i chcesz dołączyć do naszej ekipy – prześlij swoje #CV już teraz!

  • Praca Zielona Góra
  • Grafik Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851