Główny Księgowy / Główna Księgowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów.
  • Sporządzanie zeznań i deklaracji podatkowych.
  • Bieżąca obsługa klientów biura oraz kontakt z odpowiednimi instytucjami.

Wymagania:

  • ​Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku księgowym.
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg handlowych, KPiR, sporządzania sprawozdań finansowych, zeznań rocznych, sporządzanie deklaracji podatkowych.
  • Znajomość programów finansowo-księgowych, w szczególności Symfonia FK oraz pakietu MS Office.
  • Znajomość SaldeoSMART (konwerter faktur)  będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w godzinach 8.00 - 16.00.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570