Główny Specjalista w Departamencie Działań Inwestycyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
30. 5. 2024

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Stanowisko pracy ds. procedur autoryzacji płatności

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat - umowa o pracę

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady wynagradzania,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • Pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • Przygotowania założeń, testowania i doskonalenia systemów informatycznych, związanych z obsługą działań będących w kompetencji Departamentu;
  • Identyfikacji problemów i przygotowywania propozycji zmian funkcjonalności systemów informatycznych związanych z obsługą działań interwencji będących w kompetencji Departamentu;
  • Udzielania informacji Oddziałom Regionalnym oraz innym komórkom organizacyjnym Agencji w zakresie funkcjonalności systemów informatycznych wspomagających obsługę działań będących w kompetencji Departamentu.
  • Udziału w wizytacjach przeprowadzanych w ramach procedury monitorowania stosowania procedur, w szczególności w odniesieniu do prawidłowej obsługi wniosków w systemach informatycznych wykorzystywanych przy obsłudze działań będących w kompetencjach Departamentu.
  • Wykonywania zadań związanych z przypisanymi do Departamentu funkcjami w systemach informatycznych, niezbędnymi do obsługi wniosków w systemach wspomagających obsługę działań, będących w kompetencjach Departamentu.
  • Udziału w spotkaniach analitycznych z wykonawcą oprogramowania, opiniowania dokumentacji analitycznej systemu informatycznego.
  • Wykonywania zadań związanych ze sprawowaniem przez dyrektora Departamentu funkcji właściciela zasobów.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku analityka biznesowego lub równoważnym,
  • Doświadczenie w definiowaniu, analizie i realizacji wymagań do systemów aplikacyjnych.
  • Udokumentowany co najmniej trzy letni staż pracy.

Wymagania pożądane:

  • Umiejętność modelowania procesów biznesowych,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Znajomość UML i Enterprise Architect.
  • Duże umiejętności analityczne, planistyczne, organizacyjne i komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Kreatywność i umiejętność samodzielnej pracy.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)
  • List motywacyjny
  • Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696