GŁÓWNY KSIĘGOWY
  • Kielce
Kielce, Hauke Bosaka 8, 25-217 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
SPÓŁKA USŁUGOWO - HANDLOWA "KOMINIARZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
16. 4. 2024
od 3 200 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Prowadzenie pełnej księgowości i rachunkowości spółki, nadzór nad finansami spółki, księgowanie dokumentów w tym faktur zakupu, sprzedaży, listy płac, wyciągi bankowe, amortyzacja, akty notarialne, uchwały i inne, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji VAT, CIT,GUS, PIT i JPK, dbałość o sprawny obieg dokumentów księgowych, weryfikacja dokumentów pod kątem merytorycznym i finansowym, prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Inne wymagania
Praktyczna znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych, doświadczenie w kontaktach z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse in rachunkowość),
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Kielce
  • Główny księgowy Kielce
  • Księgowy Kielce
  • Księgowa Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075