Główny Agronom
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, wielkopolskie, Polska
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
7. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i kontrola zasiewów, zabiegów ochrony roślin, zbioru i magazynowania;
  • Organizowanie podległych pracowników oraz zapewnienie właściwej wydajności i efektywności pracy;
  • Ustalanie zapotrzebowania na nawozy i środki ochrony roślin, składanie zamówień;
  • Udział w opracowywaniu procesów decyzyjnych;
  • Przygotowywanie analiz technologii uprawy oraz ochrony roślin;
  • Diagnozowanie wszelkich niepokojących zmian na plantacjach;
  • Udział w kształtowaniu parku maszynowego;
  • Współpraca z pracownikami innych działów Firmy;
  • Systematyczny udział w wydarzeniach branżowych oraz podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • Raportowanie bieżących zadań Zarządowi.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – rolnictwo, ogrodnictwo
  • Znajomość technologii upraw roślin rolniczych
  • Znajomość branży agrochemicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat.: B
  • Świadomość biznesowa
  • Otwartość na zmiany

To oferujemy

  • Wynagrodzenie – ustalane indywidualnie
  • Dyspozycyjność
  • Samochód służbowy, telefon, komputer

  • Praca Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782