Agronom
  • Bolesławiec
Agronom
Bolesławiec, Bolesławiec, wielkopolskie, Polska
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
7. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Agronom

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad zabiegami agrotechnicznymi oraz ich ewidencja
  • Organizowanie podległych pracowników oraz zapewnienie właściwej wydajności i efektywności pracy
  • Układanie programów ochrony roślin
  • Opracowanie planów nawozowych
  • Dobór odmian, ustalanie terminów i norm wysiewu
  • ustalanie terminów i kolejności zbioru
  • Diagnozowanie wszelkich niepokojących zmian na plantacjach
  • Udział w opracowaniu procedur
  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania parku maszynowego
  • Współpraca z pracownikami innych działów Firmy
  • Oraz inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie , mile widziane wyższe rolnicze,
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisko
  • Dodatkowy atut ; znajomość nowoczesnych technologii upraw
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz terminowość i rzetelność realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole , wysoki poziom organizacji pracy własnej podległych pracowników
  • Dyspozycyjność
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Ms Office
  • Prawo jazdy kat.B; mile widziane inne uprawnienia

To oferujemy

  • Wynagrodzenie-ustalane indywidualnie
  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Praca Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782