Główna Księgowa / Główny Księgowy, Kraków
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HR Project
13. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Dla naszego klienta z branży produkcyjnej w związku z rozwojem firmy poszukujemy Głównego księgowego/ Głównej księgowej.
Zadania: - Bieżące i prawidłowe prowadzenie księgowości; - Przygotowywanie rocznych sprawozdań finansowych oraz organizacja prac bilansowych umożliwiających prawidłowe zamkniecie roku obrachunkowego; - Przygotowywanie wszystkich wymaganych prawem deklaracji i sprawozdań (GUS); - Zarządzanie i nadzorowanie pracy kilkuosobowego działu; - Obliczanie podatków w firmie oraz sporządzanie deklaracji podatkowych za poszczególne okresy sprawozdawcze - Obsługa finansowa dotacji,prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością w Stefie Inwestycyjnej; - Reprezentowanie firmy wobec Urzędów Państwowych i innych instytucji ( ZUS, US, PFRON, Banki itp.); - Analiza umów zawieranych przez firmy, odpowiedzialność za realizację obowiązków z nich wynikających oraz akceptacja wybranych przelewów bankowych; - Opracowywanie wewnętrznych procedur dotyczących działu finansowo-księgowego; - Kontrolowanie dokumentów finansowo-księgowymi oraz kadrowo-płacowymi,rozliczeniem inwentaryzacji aktywów firmy; - Rozliczanie produkcji oraz dekretowanie dokumentów związanych z gospodarką magazynową; - Bieżąca ocena i uzgadnianie kont księgowych oraz analiza finansowa kondycji firmy; - Okresowa archiwizacja baz danych,dekretowanie dokumentów oraz kwalifikacja podatkowa dokumentów;
Oczekiwania:
- Wykształcenie wyższe;
- Doświadczenie w prowadzeniu księgowości w firmie produkcyjnej;
- 8 letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego
- Doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami;
- Samodzielność, inicjatywa, chęć rozwoju;
- Mile widziana znajomość j.angielskiego;
Oferujemy: - Pracę w rozwijającej się, nowoczesnej i zaawansowanej technologicznie firmie; - Stabilne zatrudnienie, możliwość wyboru formy współpracy UoP,UZ,B2B; - Niezbędne narzędzia pracy; - Możliwość realizacji pasji sportowych w społecznościach firmowych;
- Prywatna opieka medyczna; - Spotkania integracyjne;
Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).

  • Praca Kraków
  • Główny księgowy Kraków
  • Księgowa Kraków
  • Księgowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179