Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Dębica
Dębica, Dębica, podkarpackie, Polska
Praca.pl
29. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad pełną księgowością firmy, w tym deklaracje podatkowe i sprawozdania finansowe.
  • Monitorowanie przepisów rachunkowości, składanie raportów finansowych i statystycznych.
  • Kontrola kosztów, przepływów pieniężnych i płynności firmy.
  • Reprezentacja firmy przed organami podatkowymi i współpraca z instytucjami finansowymi.
  • Obsługa systemu ERP i udział w jego rozwijaniu.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na kierowniczym stanowisku w księgowości.
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub rachunkowości.
  • Znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości.
  • Biegłość w obsłudze MS Office, zwłaszcza Excela.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność analitycznego myślenia.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w Dębicy lub Warszawie.
  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz umiejętność zarządzania zespołem.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w prestiżowej firmie inżynieryjnej.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.
  • Dostęp do szkoleń zawodowych.
  • Narzędzia niezbędne do pracy i wsparcie kadry.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Dębica
  • Księgowy Dębica
  • Księgowa Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851