Główna Księgowa / Główny Księgowy
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
SERVICE JOBS sp. z o.o.
24. 5. 2024

Agencja Pracy Service Jobs obecnie dla swojego klienta poszukuje doświadczonego Głównego Księgowego z co najmniej 6-letnim doświadczeniem do swojego zespołu. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje, jesteś zaangażowany i dokładny, a także chcesz rozwijać swoją karierę w stabilnej firmie, to ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • Kontrola i analiza kosztów oraz przychodów
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami (US, ZUS, banki)
  • Nadzór nad poprawnością dokumentacji księgowej
  • Koordynowanie pracy działu księgowości i nadzorowanie podległego zespołu
  • Przygotowywanie raportów finansowych na potrzeby zarządu

Wymagania:

  • Minimum 6 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości
  • Znajomość systemów księgowych i programów finansowo-księgowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Skrupulatność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w przedziale 8000-12000 zł netto miesięcznie + VAT
  • Stabilną współpracę na podstawie umowy B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Elastyczne godziny pracy

  • Praca Gdynia
  • Główny księgowy Gdynia
  • Księgowa Gdynia
  • Księgowy Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080