Główna Księgowa/Główny Księgowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Cyclad Sp. z o.o.
14. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Cyclad Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
12.04.2024
Numer referencyjny
PL24/WAWA/EE/GLOWNAKSIEGOWA

Informacje o projekcie:

  • Branża: Produkcja
  • Rodzaj projektu: Księgowość
  • Lokalizacja: Warszawa (praca stacjonarna)
  • Wymagane języki: Polski & Angielski
  • Rodzaj umowy: UoP (czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie: 18000 - 23000 PLN brutto (w zależności od doświadczenia kandydata/ki)

Zakres zadań:

  • Kontrola operacji działu finansowo-księgowego
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów oraz sprawozdań Intrastat a także sprawozdań podatkowych do GUS (VAT, CIT, podatek u źródła)
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • Uzgadnianie sald z dostawcami
  • Rozliczanie inwentaryzacji
  • Udział w audytach i współpracowanie z audytorami
  • Bieżąca współpraca z działem produkcji oraz zakupów
  • Prowadzenie kontaktu z instytucjami administracyjnymi, organami podatkowymi i zewnętrznymi firmami/dostawcami
  • Uczestniczenie w audytach
  • Prowadzenie ewidencji działań księgowych oraz wspieranie procesu kontroli zgodności operacji finansowych

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Główna Księgowa/Główny Księgowy
  • Praktyczne doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz innych niezbędnych regulacji prawnych
  • Doświadczenie z pracą w systemach ERP
  • Znajomość języka angielskiego - poziom B2
  • Komunikatywność oraz dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bony świąteczne
  • Dopłaty do paliwa
  • Premia roczna
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami technologicznymi, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych rozwiązań, które kształtują świat przyszłości.

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Księgowy Warszawa
  • Księgowa Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570