FREZER maszyn konwencjonalnych, 1 zmiana
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
FAREM POLAND
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na frezarce konwencjonalnej,
  • Realizacja zleceń produkcyjnych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem maszyny,
  • Obsługa narzędzi pomiarowych,
  • Sprawdzanie wymiarów i kształtów obrabianych przedmiotów,
  • Kontrola jakości wykonanych elementów.

WYMAGANIA:
  • Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie wymagane,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
  • Mile widziana umiejętność obsługi szlifierki, frezarki obwiedniowej, dłutownicy.

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne zarobki,
  • Premie kwartalne,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w jednej z czołowych firm w branży w okolicy,
  • Świadczenia socjalne.
  • Wysokie standardy pracy oraz BHP,

Pracę w dobrej atmosferze w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Operator maszyn Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190