Frezer CNC
  • Wrocław
Frezer CNC
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Rawlplug S.A.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Dbamy o Ciebie, dlatego u nas:

  • Masz umowę o pracę.
  • Masz pewność zatrudnienia.
  • Masz komfort pracy.
  • Masz opiekę medyczną.
  • Bawisz się na imprezach integracyjnych.
  • Jesteś doceniany.
  • Dostajesz premie za wyniki.
  • Masz dofinansowany urlop.
  • Otrzymujesz upominki świąteczne.
  • Jesteś nagradzany za dobre pomysły.
  • Masz do dyspozycji przestronną jadalnię.
  • Przebierasz się w wygodnej szatni.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat;
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy;
  • pracę w profesjonalnym, doświadczonym zespole;
  • parking samochodowy i rowerowy dla pracowników;
  • szeroki pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków).

Obowiązki

  • ustawianie i obsługa pionowych centrów obróbkowych CNC;
  • czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów;
  • samokontrola wykonywanych części i detali.

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym;
  • mile widziana umiejętność obsługi frezarek HAAS na sterowaniu G-kod oraz AGIE na sterowaniu Heidenhain​.

Zobacz, czym się zajmujemy

  • Praca Wrocław
  • Frezer Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567