Fizyk medyczny
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
29. 5. 2024

1360

Obowiązki

  • Analiza zdarzeń obejmujących lub potencjalnie obejmujących ekspozycje niezamierzone lub narażenia przypadkowe o których mowa w art. 33m ust. 1 ustawy Prawo Atomowe z 2019 r.
  • Optymalizacja ochrony radiologicznej pacjentów i innych osób poddawanych ekspozycjom medycznym, w tym na stosowaniu i wykorzystywaniu diagnostycznych poziomów referencyjnych tam, gdzie ma to zastosowanie
  • Nadzór i wykonywanie testów kontroli jakości urządzeń radiologicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i zaleceniami
  • Analiza wyników testów podstawowych / specjalistycznych urządzeń rentgenowskich, raportowanie negatywnych wyników testów do fizyka medycznego koordynującego
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznej urządzeń radiologicznych i urządzeń pomocniczych oraz wybór urządzeń wymaganych do prowadzenia pomiarów w zakresie ochrony przed promieniowaniem jonizującym
  • Współpraca z Inspektorem ochrony radiologicznej w ramach wewnętrznego nadzoru nad stanem ochrony radiologicznej w Centrum.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe - fizyka medyczna (mile widziani absolwenci z tytułem magistra)
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego (w przypadku braku specjalizacji)
  • Umiejętności interpersonalne w połączeniu z wysoką kulturą osobistą

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się na rynku firmie
  • Praca w profesjonalnym zespole dbającym o dobrą atmosferę, w oparciu o wykorzystanie nowoczesnej aparatury diagnostycznej
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania wiedzy poprzez udział w szkoleniach krajowych i międzynarodowych
  • Perspektywa długofalowej współpracy i możliwości rozwoju
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: strefa rekreacyjna z basenem i siłownią oraz stołówka

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Fizyk Kraków
  • Analityk medyczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080