Rejestrator/ka medyczny/a w gabinecie masażu Venezia
  • Kraków
rejestrator/ka medyczny/a w gabinecie masażu Venezia
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Gabinet Masażu Venezia
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko pracy: rejestratorki medycznej
Rodzaj umowy: staż / umowa o pracę
Wymagane wykształcenie: średnie dowolne
Miejsce pracy: os. Na Wzgórzach 17A/39 Kraków Nowa Huta
Zakres obowiązków:
- rejestracja pacjentów,
- uzupełnianie ankiet z klientami,
- prowadzenie ewidencji wizyt,
- obsługa kasy fiskalnej,
- prowadzenie mailingu,
- obsługa urządzeń biurowych,
- dbanie o wystrój i porządek w gabinecie.
Znajomość oferty gabinetu, pomoc w wyborze masażu Klientowi gabinetu.
Dbanie o stanowisko pracy
Godziny pracy:
Pon. - piątek 10.00 do 18.00
dla osób z niepełnosprawnością
czas pracy 35 godzin tygodniowo.
Pon. - piątek 10 do 17 lub (łącznie 35 godzin tygodniowo).
Mile widziane:
doświadczenie mile widziane
Informacje dodatkowe:
Gabinet dostosowany jest do pracy dla osób z niepełnosprawnością
Oferujemy:
Ciekawą pracę w miłej atmosferze. Stałe zatrudnienie na umowie o pracę. Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem .
Osoby z niepełnosprawnością prosimy o załączenie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Gabinet masażu Venezia
os. Na Wzgórzach 17A/39 w Krakowie
www.masazvenezia.pl gabinet&masazvenezia.pl
staż / premia / umowa o pracę

  • Praca Kraków
  • Analityk medyczny Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479