Fizjoterapeuta w Poradni Fizjoterapii Ambulatoryjnej
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
BetaMed S.A.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie.

Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:
Opis stanowiska
  • wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów korzystających z usług Poradni Fizjoterapii Ambulatoryjnej
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania
  • dyplom ukończenia studiów licencjackich lub magisterskich w dziedzinie fizjoterapii
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność
  • mile widziane: kurs PNF, znajomość terapii punktów spustowych oraz terapii powięziowej

Oferujemy
  • umowę zlecenie
  • pracę dodatkową w niepełnym wymiarze czasu pracy w godzinach porannych lub popołudniowych od poniedziałku do piątku
  • współpracę w przyjaznym zespole

  • Praca Chorzów
  • Fizjoterapeuta Chorzów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Chorzów
  • Doradca podatkowy w Polsce Chorzów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072