Fizjoterapeuta w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym
  • Chorzów
Chorzów, Chorzów, śląskie, Polska
BetaMed S.A.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów przebywających w zakładzie opiekuńczo-leczniczym (pacjenci przewlekle chorzy oraz wentylowani mechanicznie)
  • współpraca z pozostałym personelem medycznym
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów wyższych w dziedzinie fizjoterapii
  • otwartość i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • życzliwe podejście do pacjenta i cierpliwość
  • sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność
  • mile widziana znajomość metody PNF

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w stabilnej firmie, czas pracy 7 godzin 35 minut

  • Praca Chorzów
  • Fizjoterapeuta Chorzów
  • Doradca podatkowy w Polsce Chorzów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Chorzów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Chorzów
  • Chorzów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714