Fizjoterapeuta domowy BIELSKO, śląsk, 96zł/h
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Centrum FIZMED Sp. z o. o.
3. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

FIZJOTERAPEUTA DOMOWY - opis stanowiska:

• wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych w domu pacjenta (terapia manualna, ćwiczenia, masaż, drenaż limfatyczny, lokomocja, pionizacja)

• wyłącznie indywidualna praca z pacjentem

• rzetelne prowadzenie dokumentacji medycznej

• praca na terenie Bielska-Białej i okolic

• praca wyłącznie w domach pacjentów

• jako praca dodatkowa z możliwością zwiększenia czasu pracy do wymiaru etatu lub pełnowymiarowa

• umowa o współpracy (kontrakt B2B) lub umowa zlecenie

Możliwośc nawiązania współpracy w ramach fizjoterapii domowej na terenie całego woj. Śląskiego, gdy posiadasz swoją bazę pacjentów lub poczekasz na jej zbudowanie.

WYMAGANIA:

Wymagania - kogo szukamy:

• warunek konieczny: LICENCJAT LUB MAGISTER FIZJOTERAPII, NPWZFz

• działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

• dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

• komunikatywność i asertywność

• wysoka kultura osobista w kontaktach z pacjentami

• punktualność, odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność

OFERUJEMY:

Oferujemy:

- praca od poniedziałku do piątku

- dowolna ilość godzin pracy

- zarobki uzależnione od ilości i wartości punktowej przeprowadzonych zabiegów

- średnia stawka za 1 spotkanie terapeutyczne w domu pacjenta to:

  • KONTRAKT - 97,60 zł brutto

  • ZLECENIE dla posiadaczy etatów - 97,60 zł brutto

  • ZLECENIE jako jedyna forma zatrudnienia - 78 zł brutto

- pełna obsługa administracyjna, wsparcie rejestracji

- możemy pomóc w znalezieniu księgowej, mieszkania i dobrego kredytu - mamy zaprzyjaźnionych specjalistów ;)

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy firmy.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). ”

ul. Cieszyńska 317

43-300 Bielsko-Biała

  • Praca Bielsko-Biała
  • Fizjoterapeuta Bielsko-Biała
  • Pomoc domowa Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448