FIZJOTERAPEUTA
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, Małopolskie, Polska
Dom opieki
12. 5. 2024

Całodzienny prywatny ośrodek rehabilitacyjny koło Myślenic (4km) nawiąże współpracę z:
FIZJOTERAPEUTĄ.
Możliwość zatrudnienia na płatne praktyki studenckie STUDENTÓW FIZJOTERAPII/ REHABILITACJI
Zakres obowiązków:
• wykonywanie zabiegów rehabilitacyjno-fizjoterapeutycznych
• umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole
• opieka nad pacjentami
• współpraca z lekarzami i personelem pomocniczym (opiekunki, pielęgniarki, lekarz)
Od kandydatów oczekujemy:
• podjęte wykształcenie kierunkowe w zakresie fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej.
Oferujemy:
• dogodna forma zatrudnienia - umowa zlecenie , działalność gospodarcza, umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• otwartą i przyjazną atmosferę pracy
Miejsce pracy: 30km od Krakowa / 4km od Myślenic
Aplikacje CV prosimy kierować na adres e-mail:
Więcej informacji pod telefonem nr : 501 471 839
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458