Fizjoterapeuta
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, Małopolskie, Polska
Centrum Seniora
22. 5. 2024

Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej nawiąże współprace z Fizjoterapeutą:
Zakres obowiązków:
-Kompleksowa opieka nad pensjonariuszami;
-Wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii według zaleceń lekarza, specjalisty;
-Obsługa urządzeń służących do wykonywania zabiegów zgodnie z ich przeznaczeniem;
-Prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów;
-Informowanie o zmianach stanu zdrowia pensjonariusza w trakcie wykonywania zabiegów;
-współpraca z pozostałym personelem placówki
zadbamy o:
-stabilne i bezpieczne zatrudnienie
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ umowy cywilnoprawnej;
-pracę w systemie zmian z możliwością dopasowania grafiku do Twojej dyspozycyjności;
-możliwość rozwoju i podnoszenia poziomu kwalifikacji zawodowych
-pracę w oparciu o przejrzyste procedury zgodne ze standardami
-przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu,
Oczekiwania wobec Ciebie:
-wykształcenie kierunkowe - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kie-runku fizjoterapii;
-aktualne prawo wykonywania zawodu;
-orientacja na podopiecznego, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej.
Miejsce pracy: 30 km od Krakowa / 4km od Myślenic
Aplikacje CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres e-mail: @
Więcej informacji pod telefonem nr : 501 471 839
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych za-wartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowa-dzonego przez Centrum Medyczne Piaski Nowe sp. j. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocze-śnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na po-trzeby przyszłych rekrutacji.

  • Praca Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018