Firma budowlana z Wrocławia zatrudni Brukarza z doświadczeni
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
ZT-NOVA Sp. z o.o.
12. 3. 2024

Firma budowlana z Wrocławia zatrudni Brukarza z doświadczeniem.
OPIS STANOWISKA:
- układanie krawężników, kostki betonowej, granitowej,
- przygotowanie podbudowy,
- ręczne prace ziemne.
WYMAGANIA:
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,
- komunikatywność, obowiązkowość,
- samodzielność, dokładność,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
- umowa zlecenie (na okres próbny) - po tym okresie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę,
- stawka od 30-35 zł brutto za godzinę, miesięczny okres próbny,
- praca po 8-10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku (możliwa praca w soboty),
- możliwe delegacje na terenie kraju.
Proszę o kontakt telefoniczny .
Kom. 530-355-470

  • Praca Wrocław
  • Brukarz Wrocław
  • Deweloper budowlany Wrocław
  • Rzeczoznawca budowlany Wrocław
  • Agent firmy inwestycyjnej Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570