Biuro w centrum Wrocławia - praca od zaraz
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Markneto.pl
23. 4. 2024

W związku z poszerzaniem działalności firmy aktywnie szukamy osób chętnych do pracy od zaraz - nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy szkolenia od podstaw! :)
Przez lata funkcjonowania na rynku nasza firma wypracowała własny model działalności oparty na nieustannym rozwoju, zaufaniu i zaangażowaniu.
Nasze biuro mieści się przy Placu Legionów przy ul. Grabiszyńskiej.
TWOJE OBOWIĄZKI:
- reprezentowanie firmy
- wsparcie działu sprzedaży
- budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
- uzupełnianie raportów i dokumentów
WYMAGAMY:
- łatwość w nawiązywaniu relacji, komunikatywność
- chęć do nauki i rozwoju
- dyspozycyjność poniedziałek-piątek w godz. 8-16
W ZAMIAN OFERUJEMY:
- stabilne zatrudnienie
- szkolenia na każdym etapie pracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie
- stałe godziny pracy 8-16 / poniedziałek-piątek
- możliwość awansu w strukturze firmy
- pakiet LUXMED / MULTISPORT
Dołącz do nas! Prześlij swoje CV poprzez portal OLX. :)

  • Praca Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864