Finance Specialist
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Posiadasz wiedzę i doświadczenie w zakresie finansów? Chcesz pracować w międzynarodowych strukturach? Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów gotowych do podjęcia nowych wyzwań zawodowych!

Oczekujemy

  • płynnej znajomości języka angielskiego (B2+/C1);
  • doświadczenia w obszarze finansów (analiza finansowa - mile widziane);
  • wykształcenia wyższego, kierunkowego;
  • znajomości środowiska Microsoft, w szczególności MS Excel;
  • umiejętności analitycznych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawieumowy o pracę tymczasową,z możliwością przedłużenia współpracy (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia);
  • praca w formie hybrydowej (3 dni zdalnie, 2 dni stacjonarnie z biura w Krakowie);
  • praca od poniedziałku do piątku;
  • bony lunchowe 250 zł co miesiąc;
  • pakiet dodatków Randstad Plus;
  • praca w międzynarodowym zespole

Zadania

  • zbieranie danych z bazy danych, analiza i raportowanie do systemu;
  • przygotowanie dokumentów wewnętrznych;
  • ocena danych ze sprawozdań finansowych klientów;
  • tworzenie nowych umów, aneksów, zmian i rozwiązywanie istniejących umów;
  • utrzymywanie rezerwacji w rejestrach firmy

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246