Finance Associate
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Jeżeli płynnie posługujesz się językiem angielskim, jesteśdostępny/a na cały etati masz już za sobą pierwsze doświadczenia w dziale finansowym oraz nadal chciał/abyś rozwijać się w tym obszarze - Aplikuj!

Oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (C1);
  • wykształcenie wyższe w obszarze finansów (lub w trakcie)
  • sprawność w posługiwaniu się Excelem;
  • motywacja do nauczenia się obsługi SAP;
  • dostępność od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia);
  • umowa o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia;
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 lub 8-16;
  • pakiet dodatków Randstad Plus : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie;
  • bony lunchowe 250 zł co miesiąc ;
  • pracę w międzynarodowej korporacji branży tytoniowej o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • praca w trybie hybrydowym

Zadania

  • wspieranie członków zespołu w codziennych zadaniach;
  • pomoc w aktualizacji katalogów usług finansowych;
  • tworzenie nowych umów, aneksów oraz wprowadzanie zmian;
  • rozwiązywanie istniejących umów serwisowych;
  • proces konsolidacji różnych strumieni finansowych

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862