Energetyk Automatyk
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Pco S.A.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Energetyk Automatyk odpowiedzialna będzie za:
  • Kontrolę stanu technicznego i parametrów pracy urządzeń i instalacji infrastruktury budynków
  • Diagnostykę i usuwanie awarii urządzeń i instalacji chłodniczych, klimatyzacyjnych i automatyki
  • Koordynację i kontrolę spraw związanych z realizacją przeglądów, konserwacji i modernizacji urządzeń i instalacji w obiektach
  • Weryfikację zakresu potrzeb oraz udział w zlecaniu usług zewnętrznych
  • Przygotowanie materiałów, zestawień, analiz i opracowań dotyczących sieci, urządzeń i instalacji technicznych oraz mediów energetycznych
  • Współpracę z firmami zewnętrznymi
  • Dobór niezbędnych części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych dla potrzeb napraw, konserwacji i modernizacji instalacji infrastruktury technicznej
  • Przygotowanie wniosków zakupowych i dokumentacji dot. postępowań zakupowych
  • Uczestnictwo w komisjach zakupowych
  • Obsługę zintegrowanych systemów informatycznych funkcjonujących w Firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Dobra znajomość instalacji automatyki budynkowej oraz instalacji wentylacji i klimatyzacji
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność, uczciwość, komunikatywność, kreatywność i otwartość na nowe wyzwania
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Znajomość systemów automatyki bazujących na sterownikach Delta Controls
  • Znajomość urządzeń i instalacji infrastruktury technicznej w obiektach przemysłowych
  • Posiadanie uprawnień SEP
  • Posiadanie uprawnień f-gazowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Benefit MultiSport
  • Inne, atrakcyjne benefity finansowe i pozafinansowe

  • Praca Warszawa
  • Energetyk Warszawa
  • Automatyk Warszawa
  • Integrator automatyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584