Elektromechanik - Mechanik - Automatyk - Technik UR
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
FallWork Sp. z o.o.
28. 9. 2023
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, producenta FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Mechanik, elektromechanik, automatyk utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Legionowo

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie w zdolności produkcyjnej maszyn i urządzeń
  • Bieżące i okresowe naprawy, konserwacje, przebudowy
  • Wypełnianie dokumentacji

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku przy pracy z mechaniką, elektryką, automatyką maszyn
  • Wiedza z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, automatyki
  • Umiejętność czytania dokumentów technicznych
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym
  • książeczka Sanepid lub gotowość do jej wyrobienia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od początku współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uznaniowa 500 zł
  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do karty MultiSport, rodzinna opieka medyczna, polisa ubezpieczeniowa)
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy z Nasielska, Pułtuska oraz Płońska

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV wraz z aktualną klauzulą

  • Praca Warszawa
  • Automatyk Warszawa
  • Technik mechanik Warszawa
  • Integrator automatyki Warszawa
  • Technik mechanik okrętowy Warszawa
  • Technik mechanik lotniczy Warszawa
  • Elektromechanik Warszawa
  • Mechanik Warszawa
  • Technik Warszawa
  • Technik elektryk Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782