Elektryk ze znajomością języka niemieckiego
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
W&K Industriemontage Sp. z o.o.
25. 5. 2024

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, 59-300 Lubin jest międzynarodową firmą oferującą usługi z zakresu montażu przemysłowego. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, stawiającą na stały rozwój, nieustannie poszerzamy swoje kompetencje i możliwości.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Niemcy/Europa
Wybranemu kandydatowi oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• bezpłatne zakwaterowanie i dojazd do pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• pozapłacowe benefity (karta Multisport, pakiet medyczny),
Opis stanowiska:
• instalacja nowych urządzeń oraz bieżące naprawy instalacji,
• działania związane z optymalizacją pracy maszyn,
• rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
• aktualizacja dokumentacji technicznej.
Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w przemyśle (osoby początkujące są również mile widziane),
• podstawowe uprawnienia SEP,
• dyspozycyjność.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: @

  • Praca Katowice
  • Elektryk Katowice
  • Technik elektryk Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064