Elektryk utrzymania ruchu w Wieprzu
  • Wieprz
Wieprz, Wieprz, Śląskie, Polska
BULTEN POLSKA S.A.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie bieżących przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych pod kątem elektrycznym
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego, umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Montaż z podłączeniem aparatury pomiarowej
  • Praca na wysokości
  • Diagnozowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • Aktywne wspieranie procesów inwestycyjnych i modernizacyjnych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum zawodowe o profilu elektrycznym lub energetycznym
  • Uprawnienia elektryczne kategorii E w grupie G1
  • Uprawnienia do 15 kV-mile widziane
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę - trzy zmiany
  • Dobre wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, dodatkowe ubezpieczenie emerytalne płatne przez pracodawcę, dofinansowanie do ubezpieczenia medycznego i karty multisport, dopłata do biletów, grupowe ubezpieczenie, posiłek w zakładowej stołówce płatny przez pracodawcę
  • Szkolenia na koszt pracodawcy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Krótki okres oczekiwanania na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie brutto od 7.000 PLN

Bliższe informacje znajdziesz na naszym Profilu pracodawcy.

  • Praca Wieprz
  • Elektryk Wieprz
  • Elektryk Radziechowy-Wieprz
  • Wieprz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851