POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, powiat: wadowicki, woj: małopolskie
21. 5. 2024
1 790,3 PLN (Stypendium brutto)
Informacje o stanowisku

A. Część teoretyczna:
1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.
2. Zapoznanie się z oprogramowaniem Galactica, Geoportal.
3. Zapoznanie się z obsługą klientów, standardami pracy w Capital Invest i z firmami współpracującymi.
4. Zapoznanie się z obiegiem dokumentów przy obrocie nieruchomościami, z umowami pośrednictwa najmu.
B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:
1. Obsługa biura- obsługa korespondencji.
2. Wystawianie faktur w programie księgowym.
3. Administrowanie umowami najmu i ich rozliczeniami.
4. Wprowadzanie ofert do systemu Galactika, zamieszczanie ogłoszeń na portalach internetowych zw. z rynkiem nieruchomości.
5. Pozyskiwanie ofert i obsługa klientów.
6. Prezentowanie nieruchomości.
7. Przygotowywanie i sprawdzanie dokumentów związanych z obsługą nieruchomości.
8. Obsługa kasy fiskalnej.

Inne wymagania
Staż w ramach algorytmu. Wymagania organizatora: wykształcenie minimum średnie.

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509