Elektryk Utrzymania Ruchu
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
NVH POLAND Sp. z o.o.
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn;
  • propozycje i wdrażanie usprawnień maszyn w celu minimalizacji postojów i awarii;
  • raportowanie wykonanych prac;

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie o profilu kierunkowym (mile widziane technik elektryk, energetyk, automatyk, mechatronik);
  • znajomość zagadnień z zakresu działania, obsługi i konserwacji urządzeń elektrycznych;
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;
  • odpowiedzialność, predyspozycje do pracy zespołowej;
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (Dział UR);

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
  • pracę w zgranym i wykwalifikowanym zespole;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu sportowego;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Praca Bielsko-Biała
  • Pracownik utrzymania ruchu Bielsko-Biała
  • Elektryk Bielsko-Biała
  • Technik elektryk Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246